Sporcularımızdan Bir Büyük Başarı Daha...

19 Şubat 2020 17:14 Doğuş Spor Kulübü 751

Hacı Ahmet Akıncı Anadolu Lisesi ve Aynı Zamanda Doğuş Spor Kulübü Sporcularımız İl Şampiyonu ...

17-19 Şubat Tarihleri Arasında Malatya Merkez Kapalı Spor Salonunda Yapılan Okullar Arası Gençler Satranç İl Şampiyonasında Hacı Ahmet Akıncı Lisesi Şampiyon Oldu. 

3 Gündür Süren Yarışlara Katılım Yüksek Olup Gençler Kıyasıya Yarıştılar. Bugün Sonuçlanan Satranç İl Birinciliğinde Hacı Ahmet Akıncı Lisesi Kızlar Kategorisinde Namağlup Olarak Birinci, Erkekler Kategorisinde Puanlar Eşit Olmasına Rağmen Averajla Birinciliği Kaçıran Takımımız 3. Oldu. Genel Klasmanda En Çok Puanı Alarak Birinci Olmuştur.

2 Yıldır Üst Üste Başarı Gösteren Hacı Ahmet Akıncı Anadolu Lisesi Şüphesiz Çalışkan, Gayretli, Başarılı Antrenörümüz Özgün Çağdaş ERAY Hocamızın Katkısı İle Bu Başarılar Gelmiştir. Geçen Yıl Malatya'da Bir İlki Gerçekleştiren Satranç Takımımız Malatya Tarihinde İlk Defa Guruplarda Derece Yaparak Türkiye Şampiyonasına Katılmıştır. Burada Çağdaş Hocamızın Yoğun Mesaisi ve Gayretleri İle Olmuştur. Bu Yılda Gurupları 1.likle Tamamlayıp Türkiye Şampiyonasında İyi Bir Derece İle Döneceğimizden Emin Olarak Çalışmalarımıza Devam Ediyoruz. 

Bu Başarıda Emeği Geçen Battalgazi Halk Eğitim Müdürü Cemel Kurhan'a, Okul Müdürümüz Abdulbasit Özlük'e, Okul Beden Eğitimi Öğretmenimiz Nedim Türk Hocalarımıza Katkılarından Dolayı Teşekkür Eder Sporcularımızı Tebrik Ederiz.

Bayanlar Takımı 
1- Sümeyra ŞENTÜRK

2- Şerife YILMAZ

3- Gökçe ŞAHİN

4- Senanur KORKMAZ

5- Sara Nur ŞENTÜRK

6- Buse KOVANTÜRK

Erkekler Takımı

1- Görkem GÜNGÖR

2- Özkan ÖZKARAMAN

3- Mutalip DEMİRAL

4- Salih GÜLER

5- Yusuf ÖZTÜRK

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu

Malatya'da Tekvando. Satranç,Boks Çocuk Jimnastiği, Aikido Beden Eğitimi Hazırlık, KondüsyonAskeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Doğuş Spor Kulübü

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.