Nedim Türk Hocamıza Siyah kuşak Sınavında Görev

26 Haziran 2021 03:36 Malatya Doğuş Spor Salonu 267

Nedim Türk Hocamıza Tekvando Federasyonundan Siyah Kuşak Sınavında Görev

Türkiye Tekvando Federasyonu 2021 Faliyet Pıroğramında Yer alan Siyah Kuşak Dan Terfi Sınavında Nedim Türk Hocamıza Görev.

4 -Temuz Tarihinda Malatya'da yapılacak Olan Siyah Kuşak Dan Terfi Sınavında Avrupa şampiyonu Mili Takım antrenörü Nedim Türk Hocamız Komüsyon Üyesi olarak görev yapacak.

Türkiyenin Bir çok ilinden İlimize gelip siyah kuşak sınavına katılacak olan tekvando sporcularını Malatya misafir edecek.

Türkiye Tekvando Federasyonu Bu organizasyonu Kaysı Diyarı Güzel şehrimiz Malatya'da yapılmasını tercih ederek i Sporcukafilelerinin limizin güzel mekanlarını görmelerine ve kaysımızdan tadmalarına bir fırsat olacaktır.

Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanımız Prof.Dr.Metin Şahin başkanımıza Bu organizasyonu aldıran Tekvando Yönetim kurlu üyemiz Seyfullah Özdemir İl temsilcimiz Nurettin Uçar hocamıza  Teşekür ediyoruz.

Tekvando Federasyon Başkanımız Sayın Prof.Dr.Metin şahin Yönetim Kuruluyla Kuşak sınavına Katıllacaktır.

Kuşak Sınavında Komüsyon Üyeliği Görevi verilen Kıymetli Nedim Türk Hocamızı tebrik ediyor Başarılarının devamını diliyoruz

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Karate  Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç Karate-,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.