Malatya Doğuş Spor Muaythaı Bıranşında 2 Madalya

09 Haziran 2022 00:36 Malatya Doğuş Spor Salonu 357

Malatya Doğuş Spor Muaythai sporcularından 2 Türkiye madalyası geldi

Malatya Doğuş spor Başarılarına bir başarı daha ekledi.Yaklaşık 1 yılda Başarılı hocamız Ömer Engin emeklerinin karşılığını almaya başladı.

 Çok kısa bir süre önce  Doğuş spor  Muhaythai çalışmalarımıza başladık  tecrübeli hocamız kısa zamanda  Türkiye madalyaları Kazandırmayı bildi.

Getiğimiz hafta Tırabzon ilimizde yapılan Muaythahi Türkiye okular Şampiyonasında Doğuş spor sporcuları iki bıronz madalya kazandılar.

Ravza Akbaş Türkiye 3.

Yasin Pişkin Türkiye.3 

Tırabzonda yapılan Türkiye Şampiyonasında Doğuş spor kulübü sporcuları 2 Madalya kazanarak bizleri mutlu etmiştir.

Tecrübeli çalışkan hocamız Ömer  Engin İl şampiyonalarında kazandırdığı başarılardan sonra Türkiye şampiyonalarında başarılar kazandırarak bizleri gururlandırmıştır.

Başda hocamız Ömer Engin ve başarılı olan Sporcularımız  Ravza Akbaş Yasin Pişkin kutluyor başarılarının devamını diliyoruz

Sporcularımızı Doğuş Spor kulübü olarak destekliyor. Başarılarında büyük emek veren Kıymetli ailelerine teşekür ediyoruz.

Doğuş spor kulübü ailesine Malatyamıza hayırlı olmasını diliyoruz

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Karate  Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç Karate-,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.