Malatya'da Tekvando Kursları...

30 Ekim 2020 02:16 Malatya Doğuş Spor Salonu 4622

Malatya tekvando kursu yapan yerler Tekvando salonları

Malatya Tekvando bıranşında çok büyük bir altyapıya sahip.Türk tekvandosunda söz sahibi olan Malatya Bıranşlar arasında en çok başarı kazanılan bir bıranş olarak yerini alıyor.

Tekvando federasyonu yönetiminde her daim söz sahibi olan sporcu potansiyeli olarak hatrı sayılır bir yeri vardır.

Onlarca özel spor salonu

 Gençlik Hizmetleri spor il müdürlüğü kursları

Halk Eğitim tekvando kursları

.Belediyelerin Tekvando kursları.

Oldukça talebi artırmış.Tekvando sporcu sayısını Futboldan sonra en fazla lisanslı sporcu sayısına ulaşmıştır

Çocuk gelişimi açısından çocuklara çok büyük faydası olan Tekvando kurslarının ilimizdeki faliyetleri artarak devam ediyor.

Çocuk gelişimi bedensel ve ruhsal gelişim açısında büyük etkisi vardır.Tekvando olimpik bir spor bıranşıolarak dünyada 206 ülkede yapılmaktadır.

Olimpik olması Devletimizin yetkilerininde tekvando bıranşını önemsediklerini görüyoruz.

Tekvando yanlızca müsabakadan ibaret değildir.

Yaşam boyu spor için Ahlaki değerleri öğreten Çocuklarımıza kişilk kazanmasında büyük rol oynamaktadır.Kendine güven Kendini savunma mücadele ruhunu geliştirmektedir.

Çocuklarımızın gelişiminde kişilik kazanmasında bu kadar etkisi olan bir spor bıranşı tekvando bıranşının eğitmenleri hocalarına büyük  sorumluluklar düşmektedir.Eğitimli bilgili örnek eğitmenlere ihtiyac atrmıştır.

Doğuş spor kulübü tekvando hocamız Nedim Türk Hocamız siz kıymetli spor severleri kulübümüze bekliyor.Mutlaka hocamızla tanışın çocuklarınızı teslim edeceğiniz hocanızı iyi seçin 

Nasılki dersanelerde iyi matematikçi arıyorsak araştırıp çocuklarımızı teslim ediyorsak Spor salonu seçerkende Eğitmeni seçmekte büyük kazançlar vardır.

Spor Bağışıklığımızı güçlendiriyor Tekvando Kişiliğimizi 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Karate  Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç Karate-,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.