Malatya da BESYO Kursuna Kaptan Mehmet Hocamızla Hazırlanın...

22 Ocak 2016 04:03 Malatya Doğuş Spor Salonu 4457

Doğuş Spğor kulübü Polis okularına hazırlık kurslarıı daha önce başlatmıştı Bu hafta KAPTAN Mehmet Hocayla Beden Eğitimi Hazırlık kurslarını Başlatı...

    Malatyada  Doğuş Spğor kulübü Polis okularına hazırlık kurslarıı daha önce başlatmıştı Bu hafta KAPTAN Mehmet Hocayla  2015-2016  Eğitim Öğretim yılı için Beden Eğitimi Hazırlık kurslarını Başladı..

  Uzun yılardır Beden Eğitimi Bölümlerine Polis okularına ve askeri okuların Mulakat sınavlarına Öğrenci hazırlayan Doğuş spor kulübü Bu yılda proğramını bu hafta sonu start verdi.

 

   Öğrencilerin ünüversite sınavına hazırlıklarını göz önünde bulundurarak haftada bir günle başlayan Doğuş spor kulübü beden eğitimi hazırlık kursu Pazar günleri 18-00-19-00  bayanlara 19-00 -20.-00 erkeklere olmak üzere her hafta pazar günleri çalışma yapacak..İhtiyaca göre antreman günlerini ve saatlerini artıracak olan Doğuş spor kulübü her yıl olduğu gibi bu yılda hedefini yüksek tutuyor.

   Geçen yıl yaklaşık 58 öğrenci kazandıran Doğuş spor kulübü Buyılda Allahdan bi mani olmazsa geçen yıl kazananların rakamının üstüne çıkmak olduğunu söyleyen başarılı hocamız Kaptan Mehmet Erken başlamanın bu sınavlarda avantajlı olduğunu lisans evrek öz geçmiş puanlarının alınmasında öğrencilerin erken yönlendirme şansı bulduklarını böyle olunca sınava yarıştıkları diğer öğrencilerin önünda başlıyorlar dedi.

   Tecrübeli hocamız Kaptan Mehmet 25 yılın vermiş olduğu tecrübeyle Malatyalı gençlerimizin ünüversite hayalerini Proğramlı bilinçli çalışmalar yaparak heryıl Onlarca gencimizin ünüversiteye gitmelerine ön ayak olmaktadır.

   Sayın mehmet hocamızın Birçok bıranşta uzman olduğunu Futbol.Atletizm .Batminton bıranşlarında antrenörlük belgesinin olduğunu Yıllardxır Malatyamızdaki gençlerimizi hazırlıyoruz.Allaha şükürler olsun heryıl kazanan öğrenci sayımız oldukça yüksek bu yıl bunu dahada artırmak istiyoruz..

   Beden Eğitimi bölümleri Antrenörlük yöneticilik bölümlerinin Türkiyede her geçen gün önünün açıldığını görmekteyiz Buyıl Yök Antrenörlük bölümü mezunlarına formasyon vererek bunu birkez daha göstermiştir.

 Beden eğitimi mezunlarının Askeri birliklere . cezaevlerine ve diğer özel spor kulüplerinde çalışma imkanlarını yanı sıra okularda öğretmen antrenör olarak çalışma imkanları vardır.

 Önümüzdeki yıl Dersanelerin kapatılmasıyla Dersanelerin özel okulara yönlendiğini Malatyamızda görmekteyiz Daha önce dersanelerde Beden eğitimi müzik resim öğretmenlerinin çalışamadığını fakat okularda müfredat gereği beden eğitimi dersinin olduğunu hepimiz biliyoruz görülüyrki bu yıl bir çok özel okula beden eğitimi öğretmeni antrenör alımı olacaktır.

 Böyle olunca talep çok olacağından bu yıl sınavların daha yoğun rekabet olacağını düşünüyorum biz bunu bildiğimiz için heryıl erken başlıyoruz..

 Bu bölümlere hazırlanmak isteyen gençlerimizede erken başlmalarını tavsiye ediyoruz

  Biz Doğuş spor kulübü olarak bu yılda kursumuzu bu haftadan itibaren pazar günleri bir gün antreman olmak üzere başlatıyoruz sınavdan sonra bunu  artırıracağız .Sınavım var spor derslerimi etkler diyenlere bir hafta 168 saat bunun 2 saatini bize ayırın yeter..

 . Doğuş spor kulübü olarak kıymetli hocamıza her türlü desteği vermekten kaçınmıyoruz.Beden Eğitimine hazırlanmak isteyen Malatyalı gençlerimizi kulübümüze bekliyoruz...

  Doğuş Spor Kulübü Beden Eğitimi Hazırlık Kursuna Başlıyor.

   Kaptan Mehmet Hoca 2016 Yılına girerken Malatyada Beden Eğitimi Bölümüne hazırlanmak isteyen öğrencileri    Doğuş spor kulübüne bekliyoruz...

. Antrenman Gün; Pazar

  Saat;( 17-30-20.00)

  Yer; Doğuş Spor kulübü salonu

TLF;  0 532 351 89 91  (Kaptan Mehmet )

Geniş bilgi almak için ( www.kaptanbesyo.com)

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Malatya Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç ,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.