2.Dönem Kuşak Sınavı 17 Mayıs Tarihinde Yapılacak

11 Ocak 2020 03:37 Malatya Doğuş Spor Salonu 808

Doğuş spor kulübü 2. Dönem Kuşak sınavı 17 Mayıs tarihinde yapılacak

Doğuş Spor Kulübü Yönetim Kurulu Telekonferans yoluyla toplanarak kararlar almıştır.Daha önce Nisan ayında yapılması pilanlanan 2. dönem kuşak sınavını ertemiştir.

Korana virus tedbirlerinden dolayı Salonların çalışmaları bir süreliğine ara verilmiştir. Bu süreçde sporu tekvandoyu seven sporcularımıza uzaktan eğitime devam edilmiştir.Spora gönül vermiş tekvando aşığı küçük minik aslanlarımız tekvando çalışmalarında evlerinde devam etmişlerdir. Bu bizi çok memnun etmiştir.

İnşallah mayıs ayında salonların açılacağını düşünüyor temeni ediyoruz.Açılır açılmaz nisan ayında yapacağımız kuşak sınavını 17 mayıs tarihinde yapılmasını pilanlıyoruz.

Salgın hastalık eğer azalmazsa ve birazdaha salonlar açılmasa  Türkiye Tekvando federasyonu falıyet pıroğramında yer alan 2. dönem kuşak sınavını sizlerin hakı kaybolmasın diye uzaktan yapmayı yönetim kurulu olarak karar verdik.

Kıymetli velilerimiz sevgili sporcularım en önce sağlığımız  için evde kalıyoruz ama evde boş kalmıyoruz. Derslerimizi çalışıp  bol kitap okuyoruz.Kuşak sınavı için size gönderdiğimiz Pumselerimizi tekrar ediyoruz.

Kuşak Sınavı İçin Hangi Pumse Çizilecek...

Beyaz Kuşaklar ;8 hareket 1. pumse ve temel teknikler boşda ayak teknikleri genel kültür

Sarı Kuşaklar; 8 hareket1.2 pumse sorulacak temel teknikler ayak teknikleri  genel kültür

Yeşil Kuşak; 8 hareket 1-2-3. Pumseler el hareletleri ayak hareketleri genel kültür

Mavi kuşak ;8 hareket1-2-3-4 pumse  el hareketleri .ayak hareketleri genel kültür

Kırmızı Kuşak; 8 hareket1-2-3-4-5 pumse elve ayak hareketleri genel kültür

Kırmızı Siyah Kuşak; 8 hareket1-2-3-4-5-6 pumse el ve ayakhareketleri genel kültür

Siyah Kuşak ; Bütün pumseler  genel kültür Maçlara girip derece yapanlara ek puan verilecektir.

Bütün sınava giren öğrencilerimizin okuduğu kitap sayısı ezberlediği dua sayısı evdeki durumu aile memnuniyeti derslerine ilgisi ailesine sorulup ek puanlar verilecektir.%50 teknik%50 genel kültür puanlaması yapılacaktır.

Bütün pumseler Salonumuzun kıymetli pumsecileri Ayşe Hoca Süheda Hoca Bilge Hoca sizler için çizdikleri pumseler youtube ve resmi veb sitemiz www.malatyadogusspor.com sitemizin videolar linkinden baka bilirsiniz.

Kuşak sınavıyla ilgili öğrenmek istediğiniz herşeyi Başda Nedim Hoca. Gazi hoca, Çağdaş hoca, Ayşe hoca,Ahsen hoca, Bilge Hoca, Süheda hocanıza sorabilirsiniz

Not:Kuşak sınavı için telekonferans sistemimizi Çağdaş hocam yönetecek  sistemle ilgili bilgiyi hocamla irtibata girerek eksiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Gazi Hocamız Sizleri tek tek arayıp bilgilendirecek.

Not:Kuşak sınavında Pumseler hareketler uygulamalı olarak sorulacak.Genel kültür soruları sorulacak.Bu dönemde evde aileleriniz sizden memnunmu şikayet varmı onuda mutlaka ailenize sorulacak.

Sizi çok özledim Allaha emanet olun Geçecek bu günler inşallah herkes bol dua etsin

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Karate  Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç Karate-,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.