İçişleri Bakanından 8 Bin Bekçi Alınacağı Müjdesi

15 Şubat 2019 19:54 Doğuş Spor Kulübü 1093

İç işler bakanlığında 8 Bin bekçi alınacağı duyurusu Doğuş spor kulübü olarak hazırlıklarımız devam ediyor.

2019 Yılı Bekçi Alımında Başvurular Hangi Ay Yapılacak? 8 Bin EGM Bekçi Alımı İçin Son Gelişmeler Neler? Çarşı ve mahallelerde halkın can ve mal güvenliğini sağlamak ve kolluk kuvvetlerine destek olmaları amacıyla alımları gerçekleştirilen bekçilerin istihdam süreci 2019 yılında da devam edecek. Binlerce bekçi adayı kararname ile artık kesinleşen 10 bin bekçi alımı için başvuru tarihinin açıklanmasını dört gözle bekliyor. 1. Dönem Bekçilik eğitim tarihleri göz önüne alındığında 10 bin bekçi alımı için 2019 Mart ayı gibi duyuruya çıkılacağı öngörülüyordu. Güzel haber Bakan'dan geldi.

Bekçi adayları, bekçi alımı ile ilgili son gelişmeleri yakından takip ediyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 10 bin 500 çarşı ve mahalle bekçisinin daha istihdam edileceğini geçtiğimiz haftalarda açıklamıştı. Bekçi olmak isteyen binlerce vatandaş, 2019 yılı için yeni bekçi alımları için başvuru tarihinin ve şartlarının açıklanmasını büyük bir heyecanla bekliyor. İşte son gelişmeler... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun 8 bin bekçi istihdamı sağlanacağını duyurmasının ardından gözler başvuru tarihlerine çevrildi. Süleyman Soylu bekçi alımı başvurularının ne zaman yapılacağı yönünde sorulara da cevap vererek yaklaşık tarihi de açıkladı. 2019 bekçi alımı başvurularının Mart ayında başlayacağı tahmin ediliyor. Alımlar 81 ilde yapılacak ve şimdilik sadece 8 bin bekçi alımı gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz senenin kasım ayında yayınlanan Resmi Gazete'de, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü'ne 10 bin yeni kadro ihdas edildiği resmen yayınlanmıştı. O tarihten sonra Emniyet Genel Müdürlüğüne (EGM) 2019 yılında yapılacak olan bekçi alımına yönelik beklentiler artarak devam ediyordu. Bekçi adayları Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı için başvuruların ilan edileceği tarihi heyecanla bekliyordu.

Doğuş Spor sınavlara hazırlıklarını yapıyor. Bekçi olmak isteyen Polis olmak isteyen Askeri sınavlara girmek isteyen herkesi spor sınavlarına hazırlıyoruz. kaptan Mehmet Hocamız haftanın her günü sabahları Doğuş spor kulübünde akşamları Türkiyem okulu salonunda antrenmanlarımızı yapıyoruz.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu

Malatya'da Tekvando. Satranç,Boks Çocuk Jimnastiği, Aikido Beden Eğitimi Hazırlık, KondüsyonAskeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Doğuş Spor Kulübü

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.