Doğuş Spor Telafi Kuşak Sınavını Pazar Günü Tamamladı.

15 Eylül 2020 02:22 Malatya Doğuş Spor Salonu 286

Doğuş Tekvando Kuşak Telafi Sınavını Pazar Günü Tamamladı

Malatya Doğuş Tekvando Kuşak sınavını kaçıran Öğrencilerine Telafi sınavı Yaptı.Pandemi tedbirlerinden dolayı toplu sınav yerine küçük guruplar halinde her seansda ayrı ayrı sınav yapılmıştır.

Yapılan kuşak sınavında sporcularTemel teknik Pumse Ayak teknikleri Zor hareketler Genel Kültür Sorularını Başarıyla  tamamlyarak bir üst kuşağa geçmiştir.

Kuşak sınavında 2 sporcumuzda  siyah kuşağı Sınavına katılmıştır..Yaklaşık 3 yıldır spor salonuna devam eden Ardıl ve Çağan ikizlerimiz Yaramaz oldukları kadar başarılı olduklarınıda göstermişlerdir.Yeteneklerini Kuşak sınavında sergileyen muhteşem ikili Hocalarımızı  memnun etmiştir.

Kuşak sınavında İkizlerimizin yılardır kahrını çeken emek veren yetiştiren Kıymetli Ailesi Kayhan ve Pervin Bulam Ailemiz  Sosyal mesafe kuralına uyarak uzaktanda olsa sınavı takip etmişlerdir.

Bizim için çok kıymetli bir aile olan Veliden öte dostumuz  olan Bulam ailesine Doğuş Spor Kulübü yönetimi teknik ekbi olarak Başarılarını tebrik ediyor bu altın çocukları yetiştirdikleri için Teşekür ediyoruz.

Kuşak sınavında Doğuş Spor Kulübü Tekvando hocamız Nedim Türk Bu çocukların yetişmesinde Başda kıymetli ailesi Salonda Emeği geçen Çağdaş Hocamızın  Bilge Hocamızın emeğinin çok olduğunu Siyah kuşağı haketiklerini ifade etmiştir.

Nedim Hocaamız.  Ardıl ve Çağan İkzlerin Siyah Kuşaklarını Takmış ve Siyah kuşağı aldınız artık bundan sonra hedefiniz nedir  diye sordu ve ekledi Kuşak sınavlarınız biti Artık madalya alma zamanı geldi.

Salonda resimleri Asılı olan Yıldız Tekvandocular Servet Tazegül.Bahri Tanrıkulu.Nur Tatar'ın resimlerini gösterek bu abilerinizin yaptığını sizde yapabilirsiniz Çalışarak her şeyi başarabiliriz dedi.

En sonunda 3 yıl geçtiğini zamanın nasıl hızla geçtiğini söyleyerek duygusal anlar yaşadığını ifade eti Sınavı kazanan sporcularımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz hayırlı olsun

 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Malatya Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç ,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.