Doğuş Spor Tekvando Kuşak Sınavı Bayramdan Sonraya Ettelendi

22 Nisan 2021 02:21 Malatya Doğuş Spor Salonu 270

Malatya Doğuş Spor Tekvando kuşak sınavımız bayaramdan sonraya ertelendi

Malatya doğuş Spor Tekvando Kuşak sınavını pandemi kısıtlamalarından spor salonlarının kapatılmasıyla kuşak sınavımızı bayram sonuna ertedik.

Daha önceden  nisan ayında yapılacak 2. Dönem kuşak sınavımızı Spor salonlarının kapatılmasıyla zorunlu olarak bayramdan sonra ertendi.

Dünya ve ülkemiz pandemiden dolayı kötü günler geçiriyor.Pandemi tedbirleri alınması gerekyor bundan dolayı  kısıtlamalar geliyor.Bu defa spor salonlarıda bu kısıtlamalardan dolayı kapatıldı.Bayramdan sonra inşallah hep beraber güzel sağlıklı günlere kavuşacağız.

Spor salonumuz kapalıda olsa uzaktan eğitimlerimiz devam ediyor.Pumseleri tekrar etirerek bayram sonu yapılacak kuşak sınavına hazırlıklarımız devam ediyor.

Dışarda Koşu antrenmanlarımız devam ediyor.Kaptan Mehmet Hocamız ve Çağdaş Hocamız  kondüsyon ve atletizm antrenmanlarımızı devam ediyoruz.

Kapalı olduğumuz bu dönemlerde bizlerin yanında olan her daim destekçimiz olan kıymetli velilerinize teşekür ediyoruz.

Salona gelmedikleri halde üyelik aydatlarını bize ulaştıran kendilerini ailenın içinde gören bu kıymetli sporcularıma kıymetli velilerine minetarız.

Spor salonu bizim diyen iyi ve kötü günlerde sizinleyiz diyen kendilerini aile içinde gören her bir sporcumuz velisi bizleri çok mutlu etmişlerdir.

Doğuş Spor Kulübü Sizinle herdaim ayakda duracaktır.

Doğuş Spor kulübü büyük bir aile olduğunu her daim göstermiştir 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Karate  Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç Karate-,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.