Doğuş Spor Minik aslanları Evde kal ..

25 Mart 2020 04:11 Doğuş Spor Kulübü 22

Doğuş Spor kulübü Yönetimi Evde Kal Çağrısna katılıyor sporcularımıza Evde Kal diyor.

Evde Kal ama boş durma dersini yap Kitap oku Spor yap

Ülke ve dünya insanları olarak zor günlerden geçiyoruz. Corona Virüs salgınından kurtulmak için kişisel olarak alacağımız tedbirlerin yanında sosyal izolasyon yaparak da bu virüsün olabildiğince az insanı etkilemesini sağlayabiliriz.

Bu minvalde Evde Kalmalı ve bu sorumluluğumuzu bi hakkın yerine getirmeliyiz.  Salgın geçene kadar evinde kal Türkiye Can sıkıntısı, solunum sıkıntısından iyidir.

Yeniden bir araya gelebilmek için ayrı kalıyoruz Ne kendine yazık et ne de başkasına sebep olma. 

Tedbir bizden takdir Allahtan!Evinde kal önlemini al. Korona virüs alacağınız tedbirlerden daha güçlü değildir!

Kendi Sağlığımız ve Toplum Sağlığı için evinde kal Türkiye.Biz senin için burada kalıyoruz.Sen de bizim için lütfen evde kal… Hiç mi korkmuyorsunuz sevdiğiniz birine bu virüsü bulaştırma ihtimalinden.

Virüsün Yayılmasının Durdurmak ve Sevdiklerimizi Korumak İçin Evde Kal Karanlıktan aydınlığa çıkmak için yapılacak tek şey evde olmak ve önlem almak.!!! 

Yaşlılarımızı incitmeden ve kırmadan uyaralım, kurallara birlikte uyalım.

Evde kal ve mücadeleye katkı ver.Sağlık çalışanları bizim için fedakârlık yaparak görevlerinin başında bizde onların tavsiyesine uyalım.

Zorunlu ihtiyaç dışında evimizden çıkmayalım.

Hastalık size bulaşmayacak şekilde davranmaya çalışmayın. Hastalık zaten sizde varmış gibi, başkasına bulaştırmayacak şekilde davranmaya çalışın. 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu

Malatya'da Tekvando. Satranç,Boks Çocuk Jimnastiği, Aikido Beden Eğitimi Hazırlık, KondüsyonAskeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Doğuş Spor Kulübü

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.