Doğuş Spor Bilge Güngör Antrenörlük Belgesini Başarıyla Almıştır.

07 Şubat 2021 00:41 Malatya Doğuş Spor Salonu 329

Doğuş spor Bilge Güngör Antrenör oldu

Malatya Doğuş Spor Kulübü Kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.Doğuş Sporun Başarılı sporcusu Bilge Güngör Bir başarıya daha imza atı.

Geçtiğimiz ay içerisinde Siyah Kuşak sınavında 3. Dan almayı başaran kızımız bir başarı daha kazandı.

Türkiye Tekvando Federasyonumuzun Eğitim Dairesiyle birlikte yaptığı Antrenörlük kursuna katılan sporcumuz Bilge Güngör Antrenörlük uygulamasında bütün sınavları geçerek başarı kazanmıştır.

Doğuş spor kulübü antrenör kadrosuna Bilge Hocamızda artık resmen katılmıştır. Spor salonumuzda halen Nedim Hocamızın asistanı olarak görev yapan Altın kızımız Antrenörlük belgesini alarak antrenör kadromuza resmen dahil olmuştur.

Sabır  gayret ve sadakatle küçücük bir çocukken Doğuş spor kulübüne minik bir sporcu olarak katılan Bilge kızımız çalışarak adım adım başarıya gitmektedir tebrik ediyoruz.

Sporcu olarak spor yapan spor salonunda çocuklarla zaman geçiren salondaki minik evlatlarımızla ılgilenen Bilge hocamız hedeflediği Antrenörlük Belgesinide almayı bşarmıştır.

Kızımızın başarısında Kıymetli ailesi çok büyük destek vermiştir.Spor salonumuzda çalışkanlığı samimiyeti dürüstlüğüyle herdaim takdirimizi kazanmıştır.

Bundan sonra türk sporuna antrenör olarak hizmet edeceltir.Gençlerimize sporculara örnek olucaktır.

Doğuş spor kulübüne Türk sporuna hayırlı olsun Altın kızımız Bilge Güngörü Antrenörlük hayatında başarılar diliyoruz .

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Malatya Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç ,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.