Corona Virus Bizi Yolumuzdan Alıkoyamayacak...

24 Mart 2020 23:52 Doğuş Spor Kulübü 107

Dünyada çıkan Corona virus İnsan sağlığını tehdit ediyor.Ülkemizde Tedbirler alınmaya başladı.Bu tedbirlerden Spor salonlarımız geçici bir süreliğine çalışmalarımıza ara verdik.

Devletimiz insanımızın hayatını her şeyin üstünde görüyor. Dünyada insan sağlığını tehdit eden bu virusla mücale ediyoruz hep beraber.

Bulaşıcılığı yüksek oranda olan Corona virus toplu yerlerde daha çabuk bulaşıyor. izole çalışmalarından dolayı karşılıklı spor yapmayı sakıncalı gördüğü için Spor salonlarıyla birlikte bir çok yer geçici bir süreliğine kapatılmıştır.

Devletimiz her daim bizleri düşünmüş ondan gelen boynumuzun borcu başımızın tacı dedik ve bizde görevimizi yaptık .Ama salonu kapatmak çalışmalarımıza engel değildir dedik.Uzaktan eğitimimize devam ediyoruz.

Watsap guruplarımızdan siz minik aslanlarımızla herdaim bilgiler  paylaşıyoruz. çalışmalarımızı görselerimizi paylaşıyoruz.

Sizleri çok özledik bir an önce sizlerle beraber olmak istiyoruz. İnşallah en kısa zamanda bu başımızdaki imteanı hep beraber miletçe Allahın izniyle aşacağız ve takrar eski günlerdeki gibi beraber olacağız. Daha çok çalışacağız telafi antrenmanlarımıza devam edeceğiz .

Bu süreci hep beraber Devletimiz miletimiz inancımızla sabrımızla dualarımızla atlatacağımıza inancım sonsuzdur.

Sizden hocanız olarak bazı isteklerim olacak....

1-Tatılde değiliz evde durmadan daha çok derslerimizi çalışacağız .Milieğitim Bakanlığımızın başlatmış olduğu Uzaktan eğitimi takip edecek derslerimizi aksatmayacağız.

2-Evde anemizi babamızı hezamakinden daha çok dinleyeceğiz onları üzmeyeceğiz iyi evlat olacağız.

3-Boş zamanlarımızı deslerimizden artan zamanlarda kitap okuyacağız bu durumu fırsata çevirip daha çok kitap okuyacağız.

4-Komşularımızı rahatsız etmeden evimizin eşyalarına zarar vermeden antrenmanlarımızı egzersizlerimizi tekrar edeceğiz .

5-Kuşak sınavımızı en kısa zamanda yapacağız pumselerimizi tekrar edeceğiz temel tekniklerimizi çok tekrar ederek pekiştireceğiz en iyisini yapacağız.

6-Temizliğimize çok dikat edeceğiz. Görüyorsunuz bu virusun en sevdiği temiz olmayan ortamlar bizde onu temizlikle yıkacağız yok edeceğiz.Elerimizi yıkayacağız karşımızdakiyle 1 metre arayı koruyacağız.

7- Sevgimizi sarılarak değil kalben yapacağız en iyi evlat olarak en çalışkan öğrenci olarak göstereceğiz

Yaptığımız çalışmları videoya çekip bize atın bizde paylaşalım  örnek olalım topluma Doğuş spor kulübü her şarta çalışıyor gösterelim.

Biz sizinle hep gurur duyduk Ailelerinizlede aynen gurur duyduk iyiki sizler bizin öğrencimizsiniz. Burdan özelikle sizi yetiştiren velilerimize teşekür ediyoruz. Antrenman olmadığı halde bizden hesap numarası isteyip aidatlarınızı bize ulaştıran bu kötü günümüzde her türlü desteği esirgemeyen siz kıymetli velilerimize çok teşekür ediyorum.Allah sizlerden razı olsun keseniz dolu olsun Rabim birinize bin versin inşallah 

Doğuş spor kulübü her daim her şarta beraber olacak yumruk olacak bir olacak iri olacak büyük bir aile olduğunu herkese her daim gösterecektir. Size verdiğimiz emekler helal olsun allah sizden razı olsun Allha emanet olun Duanızda bizleri miletimizi devletimizi unutmayın bol bol dua edin kalın sağlıcakla 

 

 

 

 

 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu

Malatya'da Tekvando. Satranç,Boks Çocuk Jimnastiği, Aikido Beden Eğitimi Hazırlık, KondüsyonAskeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Doğuş Spor Kulübü

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.