Malatya Doğuş Spor 2021 Yılına Hazırlıklarını Tamamladı

03 Ocak 2021 14:07 Malatya Doğuş Spor Salonu 271

Malatya doğuş spor yeni dönem hazırlıklarını tamamladı

Malatya Doğuş Spor Kulübü 2021 yılı için tüm hazırlıklarını tamamladı.Spor salonumuzu tadilatını yaptık bitirdik yeni yılda yeni salon hazır.

Spor yapmak isteyen Malatyalı hemşerilerimize en güzel ortamı hazırladık.

Pandemi döneminde bütün sektörler etkilendiği gibi spor salonlarıda payını almıştır.devletimizin spor kulüplerine destek amaçlı 5000 TL destek bizi spor salonumuzu yenilemeye fırsat olmuştur.

Devletimzin bize sağladığı desteği salonumuzun tadilatında kulandık.siz spor severlere daha güzel daha temiz bir ortam hazırladık.

Spor yapmak isteyen öncelikle temiz hijenik ferah bir ortam bulması gerekiyor.Bu ortamı yaklaşık bir hafta süren tadilatımız tamamlanmıştır. Spor yapmak için İyi bir ortam şartır.Ortam bulundukdan sonra Kaliteli bir eğitimci Çalıştıran hocanın tecrübesi olması gerekiyor.Doğuş Spor Kulübü Tecrübeli Bilgi birikimiyle oluşturduğu Antrenör kadrosuyla sizlere hizmet etmeye devam edecek.

Malatya Doğuş spor kulübü yeni döneme Tekvando. Boks .Kick boks. Bayanlara aerobik zayıflama. Polislik askeri okul hazırlık kursları. Büyük erkeklere kondüsyon zayıflama seanslarıyla sizlere hizmet verecektir.

Tekvando bıranşında Avrupa Şampiyonu Mili takım antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Nedim Türk Hocamız  Yönetiminde  Özgün Çağdaş Eray. Ahsennur Türk. Bilge Güngör .Zülal Türk. Emir Bayansalduz. Ayşenur Yıldırım tekvando eğitimlerini vereceklerdir.

Boks Bıranşında Kıymetli Eğitimci Mustafa Aykol hocamız boks derslerini siz boks sevdalılarına verecektir

Kickboksda Ömer Engin Hocamız Kick Bok Muat Tıhe Bıranşalarında spor yapmak isteyenlere eğitimlerini verecektir.

Bayanlara Beden Eğitimi Öğretmeni Duygu Güneri Hocamız eğitim verecektir

Besyo Askeri okular Polisl okulusınavlarında Yıların Tecrübesi Kaptan Mehmet Hocamız sizleri hayalerinize götürecektir.

Sevgili gençler kıymetli spor severler Biz hazırlıklarımızı tamamladık Antrenman pıroğramlarımızı belirledik Haftanın 7 günü sizlere hizmet etmek için burdayız.Sıra sizde gelin mutlaka salonumuzu ziyaret edin deneyin öyle karar verin.

Spor bağışıklığı geliştirdiği gibi sosyal yöndende iyi bir ortamda olmamızı sağlayacaktır.Sağlığınız için yeni güzel insanlar tanımak için ilk adım atın .Sonrasında beraber yürüyelim.Sizleri hedeflerinize taşıyalım..

 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Malatya Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç ,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.