Malatya Doğuş Tekvando Kuşak Sınavı Sonuçları Açıklandı

24 Nisan 2022 14:34 Malatya Doğuş Spor Salonu 649

Malatya Doğuş Spor Tekvando Kuşak Sınavu sonuçları

24 Nisan  Pazar günü  2. Dönem  Kuşak  Sınavı Sonuçları

Sarı Kuşak

1-Kerem Alçık   2-Ahmet Mete Özbey  3-Elif Beru Özbey 

4-Abdullah Erkam Vergül  5-Muhamed Duha Vergül  6-Erva Kandemir (Sarı Yeşil)

7-Livanur Bakırcı (Sarı Yeşil)  8-  Efe Çınar Erdem   9-Serhat Karaçoban (Sarı Yeşil)

10-Yağmur Durmuş  11-  Yağız Ulusoy  12-Ömer Eymen Köklü

13-Öykünaz Yardımcı   14- Beril Ece Köklü  15- Azra Şahin

16-Salih Yaman Kalkın  17-Ömer Durak  18- Rabia Akgedik (Sarı Yeşil)

19- Masal Hazan Mete ( Sarı Yeşil)  20- Ebu Talip Güneş

21- Tolunay Kılıç (Sarı Yeşil)  22- Ali Cici ( Sarı Yeşil)  23- Hanife Nisa Gençten

24- Hamide Kübra Budak  (Sarı Yeşil)  25- Muhammed Budak (Sarı Yeşil)

26- Şevval Ayaz (Sarı Yeşil) 27- Kevser Güde  28- Beyza Ordu (Sarı Yeşil)

  Yeşil Mavi Kuşak

1- Hasan Can Bulut  2- Recep Horuz  3- Enes Toprak 

4- Elif Yıldırım   5-İkranur Koka   6- Alperen Şahin 

7-Mehmet Akif Karakurt   8-Esra Karakurt 

9- Taha Doğan   10- Elif Selinay Karabaş   11-Mert Temel 

12-Melih Temel  13-Ramazan Güler  14- Ecrin Hilal Türkoğlu

15-Ada Yıldız  16-Yağız Çolak  17-Yağmur Karademir

18-Zehra Karademir  19- Yusuf Emir Bulgak  20-İrem Nisa Can

21-Ömer Faruk Muhan  22-Ömer Eymen Budak  23-Eren Öztürk

24- Salih Savaş  25-Gülderen Kulat  26-Emine Elif Ayaz

27-Merve Sudem Ayaz  28-Emir Soydan  29-Taha Arıkan

30- Hanife Büyükşahin  31-Seniye Büyükşahin  32- Muhammed Enes Türker

33- Umut Türer  34-Emirhan Torun  35-Alper Torun  36-İkranur Arıkan

37- Baha Erdal

    Mavi Kırmızı Kuşak

1-Onur Ali Işık  2-Muhammed Efe Kurnaz  3-Salih Aydoğan

4-Ekrem Eymen Turan  5-Taha Zincirkıran  6-Yasir Tombul

7-Umut Özden  8-Bedirhan Zincirkıran  9-Eray Tombul

10-Ömer Özcan  11-Kenan Çetin  12-Elif Kılçık

13-Berat Korkmaz  14- Ecrin Korkmaz  15-Mustafa Aslantaş

16-Meva Soylu  17-Erva Soylu  18-Mehmet Emin Karadaş

19-Ömer Gezer  20-İbrahim Buğur  21-Abdulkadir Ozman  22-Elif Can

23-Zehra Taşpınar  24-Melek Şengönül  25-Bertan Çağlar  26-Kerem Kıpçak

27-Eylül Kurnaz  28-Bilal Şengönül  29-Miray Çolak

30-Harun Karakaş  31-Asya Karakaş  32-Yahya Karakaş

33-Yiğit Karaman  34-Salih Karaman  35-Buğra Efe Çelebi

36-Hatice Kübra Malay  37-Cihan Aksoy  38- Nursena Gezer

Kırmızı Kuşak

1-Fikret Avcı  2-Batuhan Gürültü  3-Mustafa şencan

4-Gözde Karatay  5-Gökdeniz Şanlı  6-Hiranur Budak

7-Elif Şencan  8-Fatih Yavuz  9-Emir Hamza Güneş

10-Fatma Özcan  11-Melih Önem  12-Azra Öztürk

13-Talha Aslantaş  14-Zeynep Aslantaş  15- Ebrar Durmuş

   Kırmızı Siyah Kuşak

1-Eymen Çılgınoğlu  2-Ahmet Güde

3-Aydın İriağaç  4-Zeynep Aksüt

      Siyah Kuşak

1- Mustafa Siraç Güneş

Kuşak sınavında başarı gösterip bir üst kuşağa geçen sporcularımızı tebrik ediyor hayırlı olsun  .Sınavı kaybeden ve sınava katılamayan sporcularımız için 1 ay sonra telafi sınavı yapılacaktır.

 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
Malatya Taekwondo - Malatya Doğuş Spor Kulübü - Malatya Spor Salonu Karate  Boks salonuMalatya Kick Boks Salonu

Malatya'da Spor Tekvando. Satranç Karate-,Boks Çocuk Jimnastiği, Beden Eğitimi Hazırlık, Kondüsyon Askeri ve Polis Okullarına Hazırlık, Badminton, Yüzme, Futbol, Kick Boks, Pilates, Step, Aerobik, Kondisyon ve Aletli Jimnastik

Malatya Doğuş Spor Salonu

Şeyh Bayram Mah. Kamil Sk. 3. Ara Abdülkadir Eriş İlkokulu Arkası - Temelli Esenlik Market Kıvanç Ekmek Fabrikası Devamı Hanei Saadet Evleri A blok 6. Sk. No:35 Yeşilyurt / Malatya
44090 Yeşilyurt / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.