Ana Sayfaya Git

3. Dönem Kuşak Sınavı Sonuçları

Güncel Haberler

3. Dönem Kuşak Sınavı Sonuçları

Türkiye Taekwondo Federasyonu Faaliyet Programında Yer Alan 3. Dönem Kuşak Sınavımızı Tamamladık.

Sınav Sonuçları:

SARI KUŞAK

ABDULLAH TAYYİP PARLAKDEMİR

ELİF BEYZA KARAGÖZ (SARI-YEŞİL)

TARIK BERA KARAGÖZ (SARI-YEŞİL)

MURAT YİĞİT COŞKUN (SARI-YEŞİL)

ECE ÖZTEKİN (SARI-YEŞİL)

ZEYNEP YAREN ÇELİK (SARI-YEŞİL)

ALLADDİN ÖZCAN

OĞUZHAN ŞAHİN

EBRAR KOCA (SARI-YEŞİL)

ELİF ECRİN KOCA (SARI-YEŞİL)

MUHAMMED ESAD YILDIRIM

SEMİH ŞENER

MELİH ŞENER

ELİF NİSA BAKIRCI (SARI-YEŞİL)

SENANUR TISUN

IŞIL SARITAŞ (SARI-YEŞİL)

İREM SARITAŞ (SARI-YEŞİL)

İKRA NAZ OKTAY

BÜŞRANUR TÜRK

BÜŞRA NUR TÜRK

SALİH ŞANLI

ZEYNEP ÇOBAN

DAMLA YILMAZER

YAĞIZ EFE ÜLGER (SARI-YEŞİL)

EYLÜL NAZ KARAÇOBAN

MUHAMMED SAİD ÖZDEŞ (SARI-YEŞİL)

SUDE KARAGÖZ

CEREN KOÇ

MEHMET MERT METİN

AHMET EMİN METİN

ZEHRANUR MARASALI (SARI-YEŞİL)

AZRA ÖYKÜ ÖZKAYA (SARI-YEŞİL)

ELA MASAL ÖZKAYA (SARI-YEŞİL)

GÖKDENİZ SOBACI (SARI-YEŞİL)

ZEYNEP AKSÜT (SARI-YEŞİL)

KENAN ÇETİN

MİKAİL YILDIRIM

YUSUF BUĞRA KIRÇIL

HASAN CAN BULUT

BERKAY DELİKAYA (SARI-YEŞİL)

FURKAN DELİKAYA (SARI-YEŞİL)

HAYRUNİSA YÜCEL (SARI-YEŞİL)

YEŞİL KUŞAK

ARDA OLCA (YEŞİL-MAVİ)

BELİNAY ÇAVUŞ (YEŞİL-MAVİ)

İBRAHİM SEFA ŞAHİN (YEŞİL-MAVİ)

NİSANUR ÇAVUŞ (YEŞİL-MAVİ)

AYŞE BETÜL EKİCİ (YEŞİL-MAVİ)

ZEHRANUR EKİCİ (YEŞİL-MAVİ)

ALP TANSEL KURT (YEŞİL-MAVİ)

ECRİN KALOĞLU (YEŞİL-MAVİ)

KADİR İNCE (YEŞİL-MAVİ)

MAVİ KUŞAK

YUSUF YAVUZ (MAVİ-KIRMIZI)

HİRANUR ARAS (MAVİ-KIRMIZI)

KARDELEN KUŞAT (MAVİ-KIRMIZI)

SEFA AKKOÇ (MAVİ-KIRMIZI)

SUDENAZ TURHAN (MAVİ-KIRMIZI)

MUHAMMED ERKAN SEZER

ARDIL BULAM (MAVİ-KIRMIZI)

ÇAĞAN BULAM (MAVİ-KIRMIZI)

OKTAY URFALI (MAVİ-KIRMIZI)

ZEYNEP MİRAY ÖZHANLI (MAVİ-KIRMIZI)

MİR ALİ ÖZHANLI (MAVİ-KIRMIZI)

ALP TUĞRA TURAN (MAVİ-KIRMIZI)

ASAF ÖZAYDIN

TAHA BERK KARAMAN (MAVİ-KIRMIZI)

KEREM TÜRKOL (MAVİ-KIRMIZI)

YUSUF DENİZ DOLGAN

KIRMIZI KUŞAK

ÇAĞDAŞ ŞEKERCİ

YUSUF KALI

DİDEM DANIŞ

GAMZE YÜCEL

ELİF DENİZ GÜNDÜZ

EBUBEKİR İNAN

ARZU İNAN

KIRMIZI SİYAH KUŞAK

UMUT GEMİCİ

ENES EFE MUTLU 

ABDULLAH ÇÖÇEN

YUNUS EMRE ERCAN

ÖMER FARUK ERCAN

İLAYDA TUNGA

AYŞE GÖKÇEN TÜDÜN

KUMSAL ERBİL

ARDA KILIÇ

FATMANAZ GEDİK

OĞUZHAN GEDİK

EBRAR ECEM AKÇİN

ELİF ECRİN AKÇİN

BARIŞ ÖZEN

ŞEVVAL GÖNÜLDAŞ

GÖRKEM ELİTOK

İREM ELİTOK

YUSUF TEMİZKAN

FAHRİYE NİSA ÖZDİL

SİYAH KUŞAK

YUSUF BERA YILDIRIM

ENES MERT SEÇKİN

 

NOT: 15 GÜN SONRA SINAVDA BAŞARISIZ OLANLAR VE KATILAMAYANLAR İÇİN TELAFİ SINAVI YAPILACAKTIR.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Tasarım-Yazılım: Medya İnternet