Ana Sayfaya Git

Sporcularımız Türkiye Şampiyonasında...

Spor Haberleri

Sporcularımız Türkiye Şampiyonasında...

Spor Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye Satranç Federasyonu ve Ana Sponsoru Türkiye İş Bankası'nın katkılarıyla düzenlenen Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği, 9-13 Haziran 2019 tarihleri arasında Karaman Lütfü Elvan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

81 ilde gerçekleşen mahalli yarışmaların ardından Adıyaman, Denizli, Giresun, Kastamonu, Kırıkkale, Mersin, Muş ve Yalova’da düzenlenen yarı final yarışmalarında finale yükselen okul takımları Türkiye Birinciliğinde zirve mücadelesi verecekler.
 
Okul Sporları Satranç Türkiye Birinciliği Final Yarışmasında 112 takım yarışacak. Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde genel ve kız okul takımları, bu zorlu maratonda kendi kategorilerinde ilk dörde girip Türkiye derecesi elde etmeye çalışacaklar.
 
Adıyaman İlinde Yapılan Yarı Finallerde Büyük Başarı Göstererek 3. Oldular. İlimizi temsilen Hacı Ahmet Akıncı Anadolu Lisesi Bayan Takımı Katılacaktır. Bu Kategoride Malatya'yı İlk Kez Temsilen Katılan Sporcularımıza Ve Çağdaş ERAY Hocamıza Başarılar Diliyoruz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sporcularımız Türkiye Şampiyonasında...

Karaman'da Yapılacak Olan Okullar Arası Satranç Türkiye Finallerine Hazırız...

DEVAMI

Doğuş Spor Kulübü Ramazan Antrenman Saatleri Beli oldu...

Malatya doğuş spor kulübü ramazan ayı antrenman proğramını belirledi

DEVAMI
Tasarım-Yazılım: Medya İnternet