Ana Sayfaya Git

Tekvandocularımızdan 2 Madalya Geldi.

Spor Haberleri

Tekvandocularımızdan  2 Madalya Geldi.

22-24 Mart tarihlerinde Kahramanmaraş ilinde yapılan Tekvando okullar yarı finalerinde  Doğuş Spor kulübünün başarılı sporcuları 2 madalya kazandılar.

68kg Ahsennur Türk 2. olurken 59kg Emirbayansalduz 3. oldu. Yapılan bu yarı final maçlarında Finalere katılma hakı kazandılar.Mayıs ayında Eskişehir'de yapılacak olan Türkiye finalerinde Malatyamızı temsil etme başarısını gösterdiler.

Nobel Koleji Öğrencisi olan sporcularımız Okularda derslerini en iyi şekilde yaparken sporda başarı kazanarak bizleri gururlandırmışlerdir.

Nobel Kolejii Müdürü Sayın Adem Özdemir hocamıza spora ve sporcuya verdiği desteğin meyvalarını almaya başladık. Nobel koleji olarak sporcularımızı Burslu okutan Nobel koleji yönetim kuruluna Doğuş spor ailesi  olarak minettarız .Diğer özel okulara örnek olmuşlardır

Kahramanmaraş'da sporcularımıza desteklerini eksik etmeyen Battalgazi Halk Eğitim Müdürümüz Sayın Cemal Kurhan hocama   Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz Kıymetli Cebrail Hocama İsmail  Hocamıza  desteklerinden dolayı teşekür ediyoruz

Sporcularımıza Türkiye finalerinde başarılar diliyoruz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sporcularımız Türkiye Şampiyonasında...

Karaman'da Yapılacak Olan Okullar Arası Satranç Türkiye Finallerine Hazırız...

DEVAMI

Doğuş Spor Kulübü Ramazan Antrenman Saatleri Beli oldu...

Malatya doğuş spor kulübü ramazan ayı antrenman proğramını belirledi

DEVAMI
Tasarım-Yazılım: Medya İnternet