Ana Sayfaya Git

Malatya Doğuş Spor Tekvando Kurs Kayıtlarımız Seanslarımız Domuştur.

Güncel Haberler

Malatya Doğuş Spor Tekvando Kurs Kayıtlarımız Seanslarımız Domuştur.

Doğuş Spor Hedeflerine Emin adımlarla İlerliyor.

Malatyamızda çocuklarımızın boş zamanlarını en iyi şekilde degerlendirmelerini isteyen kıymetli velilerimiz açmış olduğumuz tekvando seanslarımıza yoğun bir  ilgi göstermişlerdir.

Disiplin ve ahlak sporu olan aynı zamanda kendini savunmayı kendine güveni en hızlı şekilde çocuklara aşılayan bıranş tekvando olmuştur.Dövüş sporu değil olimpik bir spor bıranşı olan tekvando  bir yaşam biçimi olarak çocuk gelişiminde etkili olduğu velilerimizce anlaşılmıştır.

Tekvando bıranşı yüzme futbol gibi yazdöneminde yaz okulu olarak yapılan bir bıranş olmakdan çıkmış yıl boyu yapılabilen bir spor bıranşıdır. 

Malatya doğuş spor kulübü haftanın her günü siz hemşerilerimize hizmet vermektedir.Başında Beden Eğitimi Öğretmeni Avrupa Şampiyonu Mili takım Antrenörü Nedim Türk hocamız çocuklarımızın her yönlü eğitimleri için bizat kendisi derslere girmektedir.

Mili takımlarda antrenörlik yapan hocamız Nedim Türk aynı zamanda Mili eğitimde Öğretmenlik yapmaktadır Eğitimci olduğu için dersleri önemsemekteyiz Kulübümüzde derslerinde başarılı olan öğrencilerimize ödüller verilerek ders başarılarının motivesi yapılmaktadır.Bunun öğrencilerimize olumlu yansıdığını görüyoruz. 

 Öğrencilerimizden 4 tane okul birincisi 3 tane fen lisesi öğrencimiz bulunmaktadır.Buda sporla dersin başarıya götürdüğünü göstergesidir.Halk arasında bilinen spor dersleri  olumsuz etkiliyor tezinide çürütmektedir

Hafta içi tekvando çalışmalarımızı yaparken hafta sonları ailelerimizinde katılımıyla futbol yüzme uçurtma şenliği gibi sosyal aktiviteler yaparak çocuklarımızın eğlenceli bir zaman geçirmelerini sağlıyoruz.

Sporla birlikte temizlik alışkanlıkları diş fırçalama tırnak kesme kitap okuma eğitimlerini yapıyoruz

Tekvando sporunun Do felsefesini çocuklara öğreterek Bayrak sevgisi Vatan sevgisi büyüklere saygılı olma küçükleri sevme ve koruma temizlik alışkanlıkları Milli ve Manevi değerlerimizin  eğitimlerini önemsiyoruz.

Su içme beslenme konularında eğitimlerimizi yapıyoruz

Bayan Sporcularımız için bayan hocamız Ahsennur Türk Hocamız  yönetminde sadece bayan seansımız yapılmaktadır.Bayanlarda büyük yaş guruplarınada tekvando öğretiyoruz.

Bu eğitimleri ailelermizin destegiyle hep beraber eğitmenlerimiz asistanlarımızla birlikte yapıyoruz.

Tekvando sporuna gönül vermiş gelmek isteyip ulaşım sıkıntısı olan Ane ve babası çalışan çocuklarımızı servisle evlerinden alıp salonumuza getiryoruz antrenmanlarını yaptırıp evlerine bırakıyoruz. Malatyada tekvando servisi olan tek spor kulübüyüz.

Salonumuzun temizliğini özel olarak günlük yapmaktayız.Salonumuzda sıcak suyumuz herzaman bulunmakda duş almak isteyen her sporcumuz duşunu alabilmektedir.

Salonumuz Bodrumda değil giriş katındadır.25 metrecam cepesi.Yeşil alanla birlikde  Önünde yoldan ayrı 200mt güvenik alanı ve otoparkı bulunmaktadır.Velilerimiz araçlarını rahat bir şekilde salon önüne ücretsiz park etmekte ve salonumuz  kamerayla izlenmektedir.

Ücretsiz bütün sporcularımıza velilerimize çay ikramımız yapılmaktadır.

Salonumuza müracat eden her öğrencimizde lisans ve federasyona kayıt için evrak verilmekte evraklarını kulüp yönetimine teslim eden sporcunmuzun bir hafta içinde lisansı teslim edilmektedir.Spor yaptıgı için lisans sahibi olmaktadır.Lsansın artık bir çok yerde faydası etkisi  ve ek puanları olduğunu .Özel okulara kayıtlarda indirim kazandırıdıgını  biliyoruz

Tekvando federsyanu sicil sistemine bir çok sporcunun kayıtlı olmadıgını bilyoruz.Kuşak sınav ücretlerinin federasyona yatırılıp sporcuların resmi kayıtlarının yapılmadığına çok sık şahid oluyoruz.Biz salon olarak kuşak sınavına girmiş sporcularımızın kayıtlarını yapıp sicil numaralarını velilerimize veriyoruz böylelikle velilerimiz çocuklarının takiplerini Federasyonun  Sitesinde aldıkları sicil numarasını girerek görebiliyorlar.

Spor kulübümüzün www.malatyadogusspor.com resmi veb sitemizde bütün etkinlik organisazyon ve duyurularımızı yayınlıyoruz.

Bütün seanslarımızın whatsap guruplarımız bulunmakda hizlı iletişim sağlayarak anında velilerimize ulaşıyoruz

Bu çalışmalarımız yapmış olduğumuz failyetler ve çocuklarımızdaki olumlu değişimler Malatyalı spor severler tarafından takip edilmekte olduğunu biliyoruz.

Doğuş spor kulübünde Şehid ve gazi çocuklarımıza ahde vefamızı bir nebze ödemek için ücretsiz spor yapma imkanını canı gönülden sever yapıyoruz.

Bu çalışmalarımızı Malatyalı spor sever .Yaz döneminde açmış olduğumuz bütün seanslarımız doldurmuş bulunmaktadır.

Doğuş spor kulübü yönetimi olarak Seans sayılarımızı dengede tutmak için  kayıtlarımızı bir süreliğine dondurmuş bulunmaktayız.Gelen kayıtlarımızı alıyoruz Kontenjanımız açılırsa başlatacagız.

Malatyalı hemşerilerimize spor severlere teşekür ediyoruz.Göstermiş oldugunuz ilgiden dolayı sizlere minetarız.

Doğuş spor kulübü büyük bir aile hep beraber en iyisi olmak için çalışacagız.

Doğuş spor kulübü 20 yıldır Malatyada spora hizmet vermektedir.Yapmış olduğumuz çalışmalar artık etkisini göstermeye başlamıştır.

Bu çalışmalara emeği geçen Başda Kulüp Müdürümüz Eğitmenimiz Hüseyin Gazi Hocamıza Lisans erak ve resmi işlerimizi yürüten Özgün Çağdaş Erah Hocamıza. Bayanlar Tekvando  Eğitmenimm Kızım Ahsennur Hocama.Derslerde yardımcı eğitmenlik yapan kıymetli asisanlarımız Bilge Güngör.Yunus Keleş.Zülal Türk Asude Güzel.Alperen Budak'a teşekür ediyorum.

Bu çalışmalarımızda her zaman yanımızda destekçimiz olan kıymetli velilerime teşekür ediyorum

Mükemmel Değil En İyisiyiz

Doğuş Spor Büyük Bir Aile

Sporcu gençlere sağlıklı beden ve sağlıklı zihinlerin ürettiği büyük düşünce vizyonunu aşılamayı ve diğer toplum katmanlarını etkilemeyi kendisine görev edinmiştir.

Doğuş Spor Kulübü Türk Bayrağını Dalgalandıracak Şampiyonlar yetiştirmek ve aynı zamanda Ahlakli nesiller Vatanını miletini seven nesiler yetiştirmek için SizSpor severlerin hizmetindedir...

İrtibat Tlf 050777 15 777

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
Tasarım-Yazılım: Medya İnternet